Overzicht gesprekspartners

De commissie heeft ‘tafellakensessies’ en expertmeetings georganiseerd over verschillende onderwerpen.

Vormgeving 23 oktober 2017

Danielle Arets
Design Academy Eindhoven
 

Bas van Beek
Ontwerper
 

Jurgen Bey
Sandberg Instituut, Studio Makkink & Bey
 

Max Bruinsma
Design criticus
 

Thomas Castro
ArtEZ
 

Dagan Cohen
What Design Can Do
 

Jeroen van Erp
Fabrique
 

Pascale Gatzen
ArtEZ
 

Mieke Gerritzen
Image Society
 

Joost Grootens
Studio Joost Grootens
 

Roosje Klap
Studio Roosje Klap
 

Frank Kresin
TU Twente
 

Christien Meindertsma
Ontwerper
 

Branko Popovic
FASHIONCLASH.nl
 

Yassine Salihine
Ontwerper
 

Nadine Sterk
Atelier NL
 

Yuri Veerman
Atelier Yuri Veerman
 

Elmo Vermijs
Studio Elmo Vermijs
 

Henriette Waal
Ontwerper
 

Joanna van der Zanden
Throwing Snowballs
 

Hozan Zangana
Hozan Zangana Studio
 

Architectuur 31 oktober 2017

René Boer
Failed Architecture
 

Aslı Çiçek
Ontwerper
 

Simon Franke
Trancity
 

Erik Frijters
FABRICations
 

Cilly Jansen
Architectuur Lokaal
 

Wilma Kempinga
Mevrouw Meijer
 

Marc Koehler
Marc Koehler Architects
 

Marieke Kums
Studio MAKS
 

Aura Melis
Inside Outside
 

Renske van der Stoep
KCAP
 

Gerjan Streng
The Cloud Collective
 

Peter Veenstra
LOLA
 

Gabriel Verheggen
ABC Architectuurcentrum
 

Catherine Visser
DaF-architecten
 

Sjors de Vries
RUIMTEVOLK
 

Jeroen de Willigen
De Zwarte Hond
 

E-cultuur 6 november 2017

Alex Adriaanse
V2_
 

Paulien Dresscher
Cultural Technologies & Beyond
 

Gert Franke
CLEVER°FRANKE
 

Steye Hallema
WildVreemd
 

Claas Hille
Impakt festival
 

Jeroen Hofs
Eboman
 

Ward Janssen
Cinekid
 

Adriaan de Jongh
Game designer
 

Sara Kolster
Digital storyteller
 

Geert Lovink
Institute of Network Cultures
 

Alessandra van Otterlo
Control Magazine
 

Tijmen Schep
SetUp
 

Marleen Stikker
Waag Society
 

Willem Velthoven
Mediamatic
 

Jann de Waal
Topteam Creatieve Industrie
 

Gaby Wijers
LIMA
 

Ook is er op 18 september 2017 een brainstormsessie georganiseerd met:

Guus Beumer
Directeur Het Nieuwe Instituut
 

Syb Groeneveld
Directeur Stimuleringsfonds Creatieve Industrie
 

Madeleine van Lennep
Directeur BNO
 

Fred Schoorl
Directeur BNA
 

Horst Streck
Voorzitter Dutch Games Association
 

Bart Ahsmann
Directeur CLICKNL
 

Rens Tap
Modint
 

Gerbrand Bas
Bestuur Federatie Creatieve Industrie
 

Carolien Gehrels
Lid Dutch Creative Council
 

Verder vonden er interviews plaats met:

Bart Lootsma
Architectuurtheorie, Universiteit van Innsbruck
 

Bert Mulder
Informatietechnologie, Haagse Hogeschool
 

Timo de Rijk
Directeur Stedelijk Museum Den Bosch
 

Caroline Hummels
Professor Design and Theory for Transformative Qualities at the department of Industrial Design, TU/e en interdepartmental TU/e Theme Leader Participatory Health & Wellbeing
 

Dick Rijken
Directeur STEIM, Lector Informatie, Technologie en Samenleving, Haagse Hogeschool
 

Elma van Boxel
Directeur ZUS
 

Henk Ovink
Watergezant, Ministeries van Infrastructuur en Waterstaat, Buitenlandse Zaken en Ontwikkelingssamenwerking en Economische Zaken en Klimaat
 

Joana Ozorio
Gastdocent Design, Faculteit der Geesteswetenschappen, Academie der kunsten
 

Nannet van der Kleijn
Bestuur meestersopleiding coupeur
 

Ruben Jacobs
Cultuursocioloog
 

Victor van der Chijs
Voorzitter college van bestuur, universiteit Twente
 

Martijn Paulen
Directeur Dutch Design Week
 

Tim Vermeulen
Programmadirecteur Dutch Design Week
 

Jann de Waal
Topteam Creatieve Industrie
 

Jeroen van Erp
Directeur Fabrique
 

Gert Staal
Docent Master Information Design, Design Academy Eindhoven
 

George Brugmans
Directeur Internationale Architectuur Biënnale Rotterdam
 

Adviesaanvraag Samenstelling commissie Overzicht gesprekspartners Literatuur Colofon