Overzicht gesprekspartners

Shailesh Bahoran
Breakdancer en choreograaf
 

Suzy Blok
Dansmakers Amsterdam
 

Ted Brandsen
Het Nationale Ballet
 

Mohamed Yusuf Boss
Urban House Groningen
 

Peggy Brandon
Mocca Amsterdam
 

Lucia Claus
Stadsschouwburg Utrecht
 

Iris Daalder
NAPK
 

Ryan Djojokarso
Danser en choreograaf
 

Anita van Dolen
Stadsschouwburg Amsterdam, Julidans
 

Hildegard Draaijer
DOX
 

Gary Feingold
Henny Jurriens Stichting
 

Hannie van der Geest
Nederlandse Algemene Danssport Bond
 

Mechteld van Gestel
Het Nationale Ballet
 

Kristin de Groot
Dansataliers
 

Leal van Herwaarden
HipHopHuis
 

Toine van der Horst
Het Nationale Ballet
 

Dalton Jansen
Choreograaf
 

Henk Kuiper
De Oosterpoort, Stadsschouwburg Groningen
 

Gemma Jelier
ArtEZ, Korzo
 

Hans van Keulen
Bijzondere Collecties UvA
 

Ulrike Kinn Svennson
Fontys
 

Anja Krans
Dutch Performing Arts
 

Nita Liem
Don’t Hit Mama
 

Jan Linkens
Koninklijk Conservatorium
 

Jasper van Luijk
Danser en choreograaf
 

Adriaan Luteijn
Introdans
 

Jan Martens
Danser en choreograaf (GRIP)
 

Lucia Marthas
Institute for Performing Arts
 

Yolande Melsert
NAPK
 

Mirjam Nebbeling
Frontaal Theaterbureau
 

Ernestina van de Noort
Flamenco Biënnale
 

Rahana Oemed
5 O’Clock Class
 

Nathalie Oldenstam
Kids van Oost
 

Peggy Olislaegers
Dansdramaturg
 

Tim Persent
Danser
 

Anja van der Pol
Stadsschouwburg Utrecht
 

Henriëtte Post
Fonds Podiumkunsten
 

Marjolein Rietveld
Kunstbende
 

Line Rousseau
Internationaal agent
 

Rozemarijn Schouwenaar
LKCA
 

Dave Schwab
Rotterdamse Schouwburg
 

Onno Stokvis
Onafhankelijk kunsthistoricus
 

Jack Timmermans
De Stilte
 

Frie Trustfull
PACT+
 

Hedwig Verhoeven
VSCD
 

Annemieke Vervoort
Introdans
 

Ron Visser
Fonds Podiumkunsten
 

Vevi van der Vliet
ISH
 

Roel Voorintholt
Introdans
 

Jasper Weck
Theater de Veste
 

Francine van der Wiel
NRC Handelsblad
 

Ton Wiggers
Introdans
 

Maritska Witte
ICKamsterdam
 

Samuel Wuersten
Holland Dance, Codarts
 

Schriftelijke input

Frontaal Theaterbureau
Mirjam Nebbeling, Liesbeth Osse
 

LKCA
Rozemarijn Schouwenaar, Marian van Miert
 

NAPK
 

Omscholing Dansers Nederland
Paul Bronkhorst
 

Urban Eindhoven
 

VSCD
 

Danssector
Janine Dijkmeijer, Guy Weizman, Nicole Beutler, Kristin de Groot, Anne Breure, Erik Pals, Harmen van der Hoek, Vevi van der Vliet, Michiel Nannen
 

Jeugddanssector
Danstheater AYA, De Dansers, DOX, Dadodans, The100Hands, Internationaal Danstheater, Mirjam Nebbeling Theaterbureau Frontaal, Sally Dansgezelschap Maastricht, Plan D, de Stilte, Festival Nederlandse Dansdagen, MAAS theater & dans, ISH, Don’t Hit Mama
 

Adviesaanvraag Samenstelling commissie Overzicht gesprekspartners Literatuur